Rada Pedagogiczna

WYKAZ NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 

W BIAŁYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Dyrektor: Zofia Zachowicz-Michałowska

Wicedyrektor: Urszula Szczygieł

Wicedyrektor: Maria Dryl

 

Lp.

nazwisko i imię

nauczany przedmiot

1

Badońska Elżbieta

język polski

2

Borek Elżbieta

religia katolicka

3

Chaniewski Jacek

technika/informatyka

4

Chrzanowska Laura

wychowanie fizyczne

5

Chwicewska Małgorzata

matematyka

6

Cyrynowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

7

Czarkowska Ewelina

edukacja wczesnoszkolna

8

Czuszel Paula

asystent nauczyciela

9

Dryl Maria

język angielski

10

Dziekoński Modest

wychowanie fizyczne

11

Dworakowska Małgorzata

nauczyciel wspomagający

12

Fiedorczuk Ewa

język polski

13

Gawryłkiewicz Bożena

biblioteka

14

Glińska Agnieszka

język angielski

15

Gołaszewska Ewa

język polski

16

Ignaciuk Marta

matematyka

17

Jankowska Natalia

nauczyciel wspomagający

18

Jurguć Agnieszka

Chemia/muzyka/technika

19

Kitlas Joanna

edukacja wczesnoszkolna

20

Konopka Karolina

wychowanie fizyczne

23

Korzeniewski Marek

wychowanie fizyczne

24

Kozub Ewa

matematyka

25

Król Anna

edukacja dla bezpieczeństwa/chemia

26

Krysiuk Urszula

język polski

27

Kulesza Dorota

logopeda

28

Kulesza Katarzyna

biologia/przyroda

29

Leczycka Anna

świetlica

30

Litwińczuk Joanna

przyroda

31

Łapuć Monika

język angielski

32

Łukasiak Agnieszka

nauczyciel wspomagający

33

Makar Paulina

edukacja wczesnoszkolna

34

Malewska Małgorzata

informatyka

35

Małyszko Magdalena

pedagog

36

Moskwa Anna

świetlica

37

Mucha Maciej

muzyka

38

Nej Ewa

edukacja wczesnoszkolna

39

Ogryzko Mariusz

geografia

40

Oniszczuk Krystyna

religia prawosławna

41

Ożlańska Maria

edukacja wczesnoszkolna

42

Pietrowcew Sylwia

plastyka/muzyka

43

Pisarska Joanna

religia katolicka

44

Rakowicz Justyna

wychowanie fizyczne

45

Rogalewska Barbara

religia katolicka

46

Sadowska Iwona

edukacja wczesnoszkolna

47

Sarosiek Izabela

język polski/historia

48

Sieliwoniuk Błażej

język angielski

49

Sienkiewicz Magdalena

język rosyjski

50

Strzałkowska Zofia

biblioteka

51

Szamruchiewicz Joanna

matematyka/świetlica

52

Szczęsnowicz Monika

nauczyciel wspomagający

53

Szczygieł Urszula

język angielski

54

Szerszeń Agnieszka

informatyka/wychowanie do życia w rodzinie

55

Szyłak Marzena

historia

56

Tomecka Małgorzata

historia

57

Tomecki Piotr

wychowanie fizyczne

58

Trochimczyk Ewa

język angielski

59

Waszkiewicz-Kozak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

60

Włodarczyk Michał

matematyka

61

Wojtala Izabela

edukacja wczesnoszkolna

62

Wysocka Kinga

język niemiecki

63

Zachowicz-Michałowska Zofia

język polski

64

Zdrodowska Justyna

fizyka/chemia

65

Zduńczyk Agata

historia/wiedza o społeczeństwie

66

Żukowska Beata

edukacja wczesnoszkolna