Wspaniali 2019 uhonorowani!

2 kwietnia 2019r. nasi uczniowie brali udział w uroczystej gali kończącej XXIV białostocką edycję Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Podczas finału konkursu poznaliśmy wszystkich finalistów oraz laureatów, którzy z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego otrzymali tytuł „Wspaniałej” i „Wspaniałego”. Wolontariusze z klubów „Promyk z Serca” i Szkolnego Koła ELEOS, zdobyli w kategorii „Ósemeczki – Grupy”, nagrody specjalne ufundowane przez arcybiskupa Tadeusza Wojdę i arcybiskupa Jakuba. Natomiast Aleksander Trochimczyk został laureatem w kategorii indywidualnej „Ósemeczki”. Aleksander odważnie udzielał wywiadów do telewizji i radia, godnie reprezentował naszą szkołę.

aleks

21

Najwspanialsi 2019:

Kamil Januszkiewicz, Anna Zadykowicz, Igor Szczepura, Mateusz Koronkiewicz, Alicja Szczepura, Marika Chorąży,

Dominika Wróblewska, Gabriela Grodzka, Dominik Safaryn, Aleksander i Mateusz Trochimczyk, Paulina Polech, Julia Glińska

Piotr Kardasz, Olga Mojsak, Bartłomiej Janowicz, Hanna Hermanowicz, Julianna Falkowska, Bartłomiej Chilimoniuk, Mikołaj Buszko.

Serdecznie gratulujemy i życzymy zapału do dalszej pracy społecznej.

Opiekun Szkolnego Koła Eleos i Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza „Promyk z Serca"

DSC00463 1744C7296DSC00500DSC00518744C7369IMG 7310