Światowy Dzień Wolontariusza w Białymstoku

Wyróżniono tych, którzy niosą bezinteresowną pomoc. Białostoccy wolontariusze zostali uhonorowani przez władze miasta za swoją codzienną pracę na rzecz innych osób.

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku, dnia 7 grudnia br. odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Zastępca Prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński podziękował wolontariuszom za ich pracę.

„Dziękujemy za ich zaangażowanie. Za to, że potrafią w natłoku codziennych obowiązków znaleźć czas, by pomagać drugiemu człowiekowi.”

Pan Przemysław Tuchliński podziękował i pogratulował również wolontariuszom naszego Szkolnego Koła ELEOS. Oto nasi Najwspanialsi Wolontariusze, którzy otrzymali od Prezydenta dyplomy i medale za wieloletni trud:

Mateusz Trochimczyk

Julia Chmur

Klaudia Wieremiejuk

Dominik Safaryn

Daria Walko

Filip Janowicz

GRATULACJE!!!

Opiekunowie Szkolnego Koła ELEOS

Krystyna Oniszczuk i Łukasz Kozłowski

signal-2022-12-07-19-41-17-133-3